USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 18 вересня 2023 13:32

Тиждень БЖД в закладах освіти Тишківської громади на тему: "Правила дорожні-корисні для кожного!"

Тишківка. 18 вересня. "Громада". З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти, із 11 по 19 вересня 2023 року в закладах освіти Тишківської громади проходив Тиждень БЖД на тему: "Правила дорожні - корисні для кожного!" (безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану).

Тишківська філія ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ІНФОРМУЄ

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту. Він наш вірний друг. Але транспорт може бути не тільки корисним, але й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху. Нехтуючи ними, забуваючи про власну безпеку, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. З метою закріплення та поглиблення знань учнів з правил дорожнього руху у нашій школі з 11 по 15 вересня пройшов Тиждень знань БЖД на тему: "Правила дорожні-корисні для кожного". У цікавій формі класні керівники розповіли дітям про безпеку на дорозі, про правила пересування на електросамокатах, квадроциклах. Провели з вихованцями ігри, вікторини, квести, практичні заняття. Учні повторили набуті знання і навички свідомого дотримання правил дорожнього руху, щоб уникнути травм і нещасних випадків.

ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ІНФОРМУЄ

До заходів долучилися класні колективи 1-11 класів. З дітьми було проведено бесіди, уроки-практикуми, ігри, вікторини. Під час занять учні дізналися багато нового про правила дорожнього руху, про безпеку на дорозі, адже пішоходи мають знати правила не менш ніж водії. Особливо цікаво було ліцеїстам початкових класів, адже вони здійснили візит до майбутнього класу безпеки, де фахівець з охорони праці Алла Юріївна Куліш провела для дітей цікаву й пізнавальну подорож до Країни дорожніх знаків. Зацікавленості дітей не було меж. Тож сподіваємося, що учні усвідомили необхідність бути уважними й дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їхнє життя і здоров'я!

Гаївська філія ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ІНФОРМУЄ

Розпочався навчальний рік, і до шкіл ідуть пішки, їдуть автомобілями та велосипедами учні. Кожен стає учасником дорожнього руху. А щоб на дорозі не сталися неприємності, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і головне, чітко їх дотримуватись. Тому в Гаївській філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" пройшов тиждень безпеки дорожнього руху "Правила дорожні - корисні для кожного!" (безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану). Пройшов з метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті. Основними завданнями тижня дорожнього руху - нагадування правил дорожніх знаків та безпеки, правил під час надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

ЗДО "Казка" ІНФОРМУЄ

Протягом тижня в садочку" Казка"проводився тиждень безпеки дорожнього руху.Діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, який колір що означає, дорожні знаки. Під час бесід, розгляд ілюстрацій, читання художніх творів дітям надавалася можливість запам'ятати та вивчити правила безпечних ігор з м'ячем, катання на велосипеді поблизу дороги.

Переглянуто 259 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол