USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 22 вересня 2023 09:25

Міжнародний день миру в закладах освіти Тишківської громади

Тишківка. 22 вересня. "Громада". Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І з 2014 року Україна бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ", Тишківську філію ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"Гаївську філію ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

В закладах освіти Тишківської громади пройшов ряд заходів присвячених Дню миру.

Велика дружня родина початкової школи взяла участь в акції «Ми хочемо миру в Україні!». Протягом усього дня діти кріпили голубів і долоньки миру на дошку у фоє школи, написавши на них свої найзаповітніші мрії й побажання. На гуртку декоративно-ужиткового мистецтва «Фантазія» учні виготовляли голубів МИРУ. Наприкінці навчального дня усі добряче порозважалися і фотографувалися на м’якенькій травичці футбольного поля.- Інформує ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ".

Найбільша мрія українців - мир на рідній землі.Ми хочемо жити в злагоді, спокої, бачити мирне небо над головою, слухати спів пташок, а не завивання сирен. І сьогодні, у Всесвітній день миру, учні нашої філії висловили свої бажання миру : малювали малюнки, виготовляли аплікації, робили віночок миру, проводили вікторини, створювали асоціативні кущі, розгадували філворди, складали доміно та багато іншого.Віримо, що миру бути, бо ми єдині! Хай Господь береже наших Захисників, які ціною власного життя виборюють нам Перемогу! - повідомляють на фейсбук сторінці Тишківської філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ".

Вітали з Днем Миру і в Гаївській філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

Наші учні вітають з Днем миру! Бажають всім, щоб у вашому житті завжди було місце для добра, любові й взаєморозуміння. Нехай закінчиться війна і ніколи більше не буде, а тільки щастя, радість, успіх і мирне небо! - зазначено на сторінці закладу освіти.

Нехай найзаповітніші мрії дітей збуваються і скоріше настане ПЕРЕМОГА! Слава Україні і її Героям!

Переглянуто 379 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол