USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 12 березня 2023 08:18

Мощі та музейні експонати: Ткаченко розповів про майбутню ревізію для перевірки стану майна Києво-Печерської лаври

Тишківка. 12 березня. "Громада". Ткаченко анонсував ревізію для перевірки стану рухомого майна Київської лаври. 

Інформує "Громада", посилаючись на ТСН

Для перевірки наявності та стану рухомого майна Києво-Печерської лаври, наприклад, мощей святих та музейних експонатів, буде проведена окрема ревізія. Про це сказав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в ефірі телемарафону

Окрім нерухомого майна, там ще є музейні експонати - понад 800 екземплярів, у тому числі мощі святих, які були передані монахам на використання, і щодо них буде окрема ревізія", - заявив він.

Ткаченко нагадав про кримінальну відповідальність тих осіб, які мають наміри кудись переміщати рухоме майно Лаври, у тому числі мощі чи музейні експонати.

Остання ревізія була у 2018 році, і всі об'єкти є у переліку. І будь-який крок, який зможуть здійснити представники УПЦ МП стосовно рухомого майна і власне музейних експонатів, буде зафіксований, і вони матимуть кримінальну відповідальність", - резюмував міністр.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що Українська православна церква отримала лист-попередження від Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" про розірвання договору, згідно з яким монахи користувалися державною власністю. До 29 березня священники Московського патріархату повинні звільнити культові будівлі монастиря та передати майно

Переглянуто 231 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол