USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 27 березня 2024 07:13

Дві лікарні Кіровоградщини закликають ставати донорами крові

 Тишківка. 27 березня. «Громада».    У двох лікарнях Кіровоградської області запрошують всіх  охочих поповнити запаси крові для порятунку життів, передає «Громада».

Так, 2 квітня цього року в Новоархангельській багатопрофільній лікарні буде проходити забір крові для українських військових, які знаходяться на фронті та лікуються після поранень у шпиталях.

Здати кров можна буде в кабінеті переливання крові поліклінічного відділення лікарні, починаючи з 9 години ранку.

Збільшення запасів безпечної та якісної донорської крові для порятунку життя як військових, так і цивільних — дуже важливо, особливо в умовах воєнного стану.

Тому просимо всіх небайдужих громадян долучитися до цієї суспільно корисної справи. Якщо ви фізично не в змозі взяти до рук зброю і стати на захист України, то воювати може ваша кров!

 

Своєю чергою, Новомиргородська міська лікарня просить жителів громади долучитися до бази донорів громади. Потрібне термінове поновлення бази донорів.

Більшість донорів, які раніше знаходилися на обліку в лікарні, на даний час захищають Україну на фронті. Тому медичний заклад шукає нових донорів.

Якщо ви готові стати волонтером, ви можете зареєструватися у кабінеті забору крові на першому поверсі поліклінічного відділення КНП «Новомиргородської міської лікарні» за адресою м. Новомиргород, вулиця Соборності, 92.

 

Переглянуто 200 разiв
Категорія: Lite
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол