USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 15 травня 2023 09:31

Зеленський прибув до Великої Британії

Тишківка. 15 травня. "Громада". Президент України Володимир Зеленський після візиту до Франції відправився до Великої Британії. Голова держави зранку 15 травня прибув до Лондона.

Інформує "Громада", посилаючись на delo

Сьогодні – Лондон. Велика Британія є лідером у розширенні наших можливостей на землі та в повітрі. Ця співпраця продовжиться і сьогодні", - зазначив гарант.

Зеленський проведе зустріч з прем'єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Президент України розраховує на предметні переговори віч-на-віч і в делегаціях. Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак зауважив, що одна з цілей візиту — робота над зміцненням оборони України та підтримкою руху в НАТО. Напередодні Зеленський відвідав Італію, Ватикан та Німеччину. Зокрема, у німецькому місті Аахен йому вручили премію Карла Великого, присуджену йому та українському народові за внесок у справу об’єднання Європи. Останнього разу президент України здійснював візит до Великої Британії у лютому, то була перша поїздка до країни після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року.

Переглянуто 206 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол