USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 24 травня 2023 13:24

Міністр оборони Британії прибув з офіційним візитом до Києва

Тишківка. 24 травня. "Громада". Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес прибув з офіційним візитом до Києва. Вже відбулась зустріч з очільником українського оборонного відомства Олексієм Резніковим.

Інформує "Громада", посилаючись на hromadske

Звісно, ми обговорювали натівську перспективу України в контексті майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі. В тому числі бачення України щодо стабілізації миру в Європі, використовуючи формулу миру Президента України Володимира Зеленського», — розповів Резніков.

Також Олексій Резніков додав, що обговорили з Беном Воллесом і пріоритети по озброєнню України для досягнення перемоги:

Особливо щодо зброї, яка дає можливість наносити ураження ворогу на дальніх дистанціях, такої як Storm Shadow».

Своєю чергою міністр оборони Великої Британії зазначив, що ракети Storm Shadow стали першою зброєю такого типу, що була надана Україні партнерами:

Україна отримала ракети Storm Shadow, які можуть бути використані на великі дальності. Це одні з перших ракет великої дальності, які надані Україні її союзниками. Ми надали такий вид озброєння через постійне застосування Росією її зброї великої дальності, яку вона використовує для того, щоб шкодити цивільному населенню та цивільній критичній інфраструктурі».

Нагадаємо, про те, чим загрожує Росії поява Storm Shadow в Україні читайте у перекладі публікації журналістки Анжели Бубеляк для видання Delfi «Ракети-невидимки, що вражають мости та бункери».

 

Переглянуто 136 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол