USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 30 листопада 2023 21:14

Залужний має план подальшої війни, - генерал НАТО

Тишківка. 30 листопада. "Громада". Заяви або припущення, які лунають в Україні про те, що керівництво ЗСУ не має плану досягнення воєнних цілей – некоректні. На цьому наполягають у Північноатлантичному альянсі.

Інформує "Громада", посилаючись на Хвиля

Про це заявив військовий-високопосадовець Альянсу на брифінгу у Брюсселі, передає кореспондент "Європейської правди". Як зазначається, генерал Альянсу, що спілкувався на умовах анонімності, наголосив, що партнери України не нав’язують ЗСУ конкретного підходу у веденні війни, оскільки вважають, що ЗСУ ефективніше визначають планування самостійно, а задача союзників – підтримувати Україну, надаючи необхідне озброєння. Представник Альянсу при цьому заперечив припущення, які лунають від окремих політиків в Україні, що "у Залужного нема плану".

Те, як генерал Залужний описав ситуацію – є точним. Але водночас, коли президент Зеленський каже, що просування не є достатньо швидким – це також правда. Але водночас, Залужний не стверджував, що у нього нема плану. Бо у нього є план! Але втілення цього плану – надзвичайно складна задача, навіть з тією підтримкою, яку Захід надає Україні", – пояснив він.

Крім того, в Альянсі підкреслюють важливість окремих успішних операцій ЗСУ.

Те, що їм вдалося досягти такого на Чорному морі – доводить, що Україна надзвичайно успішна і має план для досягнення успіху", – додав генерал НАТО.

Переглянуто 117 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол