USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 07 березня 2022 22:56

У громаді створили добровольче формування й обрали його керівника

Тишківка. 8 березня. «Громада». Вчора, 7 березня, у Тишківській територіальній громаді було утворено добровольче формування, головою якого обрано депутата сільської ради, начальника територіальної оборони Тишківської ТГ Сергія Завалка.

Про це «Громаді» повідомили в пресслужбі сільської ради.

Відомо, що спочатку відбулися збори ініціативної групи жителів територіальної громади Тишківської сільської ради про утворення добровольчого формування територіальної громади.
Спочатку утворили ініціативну групу в складі Сергія Завалка, Олександра Кривінського, Євгена Кленика, Петра Куліша, військового Михайла Заярного, а також першого заступника голови Тишківської сільської ради Михайла Стадніка, якого одностайно обрали головою зборів.

Далі тишківчанин, майор запасу Олександр Кривінський запропонував утворити добровольче формування територіальної громади Тишківської сільської ради.

«Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року №1449 «Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад» та з метою виконання завдань територіальної оборони у межах Тишківської сільської ради утворити добровольче формування територіальної громади Тишківської сільської ради», - йдеться в протоколі засідання.

Підтримали це рішення всі шість членів зборів.

Заступник начальника штабу територіальної оборони Тишківської громади Петро Куліш виступив із пропозицією обрати Сергія Завалка командиром добровольчого формування.

«Затвердити кандидатом на посаду командира добровольчого формування територіальної громади Тишківської сільської ради ЗАВАЛКА Сергія Миколайовича та передати 2 примірники протоколу до Тишківської сільської ради для прийняття рішення про погодження кандидата на посаду командира добровольчого формування та надсилання командирові відповідної військової частини», - вказано в протоколі засідання.

Це рішення також було прийнято одностайно.

Після цього відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Тишківської сільської ради, де кандидатуру Сергія Завалка було погоджена на посаду командира добровольчого формування.

«Для мене це велика честь і ще більша відповідальність у такий складний час для країни. Але наша громада старанно готується до ймовірного вторгнення ворога. Також у нас давно успішно функціонує загін територіальної оборони, який ми намагаємося якомога краще забезпечити всім необхідним. Думаю, нам у силах протистояти ворогу й вірю, що Україна переможе, бо ми – єдине ціле», - заявив Сергій Завалко.

Переглянуто 491 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Суші Джан в Кропивницькому