USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 05 грудня 2022 11:43

Нідерландські слідчі зібрали в Україні докази для Гаазького суду

Тишківка. 5 грудня. "Грудня". Нідерландські слідчі регулярно фіксують воєнні злочини росіян в Україні.

Інформує "Громада", посилаючись на zaxid.net

Нідерландська судово-слідча група зібрала в Україні докази для Міжнародного кримінального суду в Гаазі. Слідчі працювали в Україні впродовж останніх кількох тижнів і зібрані докази передадуть прокурорам. Про це йдеться у заяві міністерства оборони Нідерландів, передає «Європейська правда». До складу слідчої групи входять криміналісти, слідчі з Королівської військової поліції (KMar) та експерти з інших оборонних підрозділів.

Команда виконувала свою роботу у важких умовах. Серед іншого, було зібрано докази, опитано свідків та проведено ДНК-експертизи. Крім того, було забезпечено захист цифрової інформації, наприклад, з камер та комп'ютерів. Їхні докази передаються до МКС. Там буде визначено, чи переходити до кримінального переслідування», – йдеться у заяві міноборони Нідерландів.

Це вже другий виїзд команди нідерландських слідчих в Україну. Першу експедицію провели у травні. Наступний візит запланований на весну 2023 року.

Останнім часом росіяни дуже активно здійснюють ракетні обстріли по всій країні. Цими розслідуваннями команда робить важливий внесок у боротьбу з порушеннями міжнародного права», – додали в уряді Нідерландів.

Нагадаємо, Європейський союз пропонує створити спеціалізований суд для розслідування та судового переслідування злочину агресії росії.

Переглянуто 53 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому