USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 05 грудня 2022 12:01

"Ізоляція – це найгірша річ для такого лідера": Макрон пояснив, чому підтримує прямий контакт з путіним

Тишківка. 5 грудня. "Громада". Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що необхідно зберігати прямий контакт із главою кремля володимиром путіним, який розв'язав війну в Україні, щоб мати можливість вплинути на нього. Він наголосив, що найгірше для російського диктатора – це ізоляція.

Інформує "Громада", посилаючись на obozrevatel
Своєю позицією він поділився в інтерв'ю CBS News. Макрон видав, що не бачить військового варіанту завершення війни.

Я думаю, що важливо донести меседж, що це українцям вирішувати, що єдиний спосіб знайти рішення – це переговори", – сказав французький президент.

Сам він йде саме цим шляхом, спілкуючись безпосередньо з путіним з початку повномасштабної війни в Україні.

Я завжди підтримую регулярні дискусії та прямий контакт із президентом путіним, тому що я вважаю, що найкращий спосіб відновити взаємодію — це зберегти цей прямий канал. Ізоляція – це найгірше, особливо для такого лідера, як він", – пояснив Макрон.

Він додав, що у лютому 2022 року літав на зустріч до путіна, оскільки вірив, що зможе відмовити його від повномасштабного вторгнення до нашої країни. Макрон також підкреслив: удари військ РФ по мирному населенню України є військовим злочином і окупанти прагнуть довести до відчаю український народ і зробити його життя взимку неможливим. У зв'язку із цим, додав він, Захід має продовжувати підтримку України. Раніше Макрон спробував підіграти кремлю і заявив, що у разі рішення путіна припинити війну росії необхідно "надати гарантії безпеки". В Україні відразу відреагували на пропозицію французького президента. Секретар РНБО Олексій Данілов підкреслив, що Київ обурений розмовами про те, що держава-терорист, яка вбила тисячі українців і стерла з землі цілі міста і села, замість трибуналу може отримати підписання угоди з "гарантіями". А в Офісі президента, також нагадавши Макрону про злочини РФ, пояснили, що гарантії безпеки від звірств Росії потрібні світу, а не навпаки.

Переглянуто 45 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому