USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 16 вересня 2021 11:40

На Кіровоградщині в деяких освітніх закладах вже повністю вакциновано 100% працівників: серед них і наш заклад

Тишківка. 16 вересня. “Громада”. У вівторок, 14 вересня, під час наради голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної з очільниками райдержадміністрацій повідомили, які освітні заклади області мають 100% вакцинованих працівників. Про це повідомляє “Громада” з посиланням на пресслужбу ОДА. 

За словами начальниці обласного департаменту освіти і науки Ельзи Лещенко, на Кіровоградщині у 16 закладів освіти вакциновані усі працівники.

Мова йде про Костомарівську ЗОШ, Долинівський заклад дошкільної освіти, Березівський ясла-садочок «Сонечко», Долинський заклад дошкільної освіти «Вогник», Компаніївський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, Полтавську ЗОШ, Коробчинський, Покровський, Червонокостянтинівський, Олександрівський, Малопомічнянський, Новоєгорівський, Семенастівський, Вільненський, Карлівський заклади дошкільної освіти та Гаївську філію ОЗ «Тишківський ліцей».

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна акцентувала, що такі заклади є гідним прикладом для інших установ, у яких темпи вакцинації дещо поступаються вищевказаним показникам.

«У разі погіршення епідемічної ситуації, в Україні буде введено більш жорсткі карантинні обмеження. Як вже неодноразово повідомляли в Уряді та в Міністерстві охорони здоров’я України, за таких умов у звичному навчальному режимі продовжать роботу тільки ті заклади, у яких вакциновано від коронавірусної інфекції 80% і більше працівників. Ми маємо докласти усіх зусиль, аби уникнути переходу на дистанційне навчання, і у цьому нам може допомогти тільки вакцинація», - наголосила Марія Чорна.


Відзначимо, що детальну інформацію щодо вакцинації у закладах освіти нашої громади нам надала начальник відділу освіти Оксана Поліщук.  

“У опорному закладі 18 працює вчителів, з яких - 12 вакциновано. Всього там 30 працівників, із них - 19 вакциновано.  У Тишківській філії із 17 вчителів - 2 пройшли вакцинацію. Загалом там 27 працівників і лише 5 "привито". У  Федорівській філії всі 11 вчителів вакциновані. У Гаївці, за нашими даними, лише один учитель не вакцинований. У Андріївці один вчитель, але він не вакцинований”, - заявила посадовиця. 

Вона відзначила, що в ДНЗ “Казка” лише один педагогічний працівник не щеплений, у “Берізці” 11 працівників  вакциновані, ще двоє - ні. 

“Тобто, процес вакцинації у нас достатньо добре триває. Є проблеми в Тишківській філії, але й там, думаю, протягом найближчих днів усе налагодиться. На скільки  мені відомо, то вже зараз є списки на вакцинацію й незабаром число вакцинованих педагогів там збільшиться”, - підсумувала Поліщук. 

 

Переглянуто 418 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому