USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 04 жовтня 2021 08:37

«Благоустрій» - у сільраді розробили статут КП

Тишківка. 4 жовтня. "Громада". Минулого тижня на сайті Тишківської сільської ради з'явився проєкт комунального підприємства «Благоустрій», інформує "Громада". 

"Засновником та власником Підприємства є Тишківська територіальна громада в особі Тишківської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області (далі – Засновник), код ЄДРПОУ 04365827", - йдеться в документі. 

За своїм правовим статусом підприємство є комунальним комерційним і здійснює свою діяльність на принципах повного Благоустрійського розрахунку, самофінансування, власного комерційного ризику, вільного найму працівників та з метою отримання прибутку.

Згідно з документом, підприємство створене з метою задоволення суспільних та "благоустрійських потреб" шляхом систематичного здійснення виробничої і "благоустрійської діяльності" в порядку, визначеному законодавством України, та отримання прибутку. Для досягнення мети своєї діяльності підприємство має право вчиняти будь-які дії, укладати будь-які договори, контракти, угоди (у тому числі зовнішньоекономічні), що не заборонені чинним законодавством.

Предметом діяльності підприємства є благоустрійська діяльність, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, яка не суперечить чинному законодавству України.

Детальніше ознайомитися зі статутом комунального підприємства можна за посиланням. 

Переглянуто 260 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому