USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 20 лютого 2024 13:46

Кіровоградщина: керівники області та ОМС провели спільну нараду

Тишківка. 20 лютого. «Громада». Минулого тижня відбулася зустріч обласного керівництва з представниками ОМС у якій взяв участь і заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Тишківської сільської ради. Про це повідомили на офіційній сторінці ради в Facebook, передає «Громада».

«16 лютого 2024 року під головуванням начальника Кіровоградської військової обласної адміністрації Андрія Райковича, за участі голови Кіровоградської обласної ради Юрія Дрозда та народного депутата України Ігоря Мурдія відбулася робоча зустріч з керівниками органів місцевого самоврядування», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що на нараді обговорювалися актуальні завдання на 2024 рік: стабільна економіка, підтримка фронту, увага ВПО, соціальний захист населення, оборона території, ремонт укриттів, забезпечення якісної роботи медичних закладів, створення додаткових робочих місць.

«Заступником голови з питань діяльності виконавчих органів Тишківської сільської ради Комаром Олександром Васильовичем було піднято питання про ремонт доріг на території Тишківської громади та про надання допомоги на придбання шкільного автобуса», - додали в раді.

 

Переглянуто 471 разiв
Категорія: Політика
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол