USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 20 січня 2024 14:55

У Польщі розповіли, коли скасують заборону на зерно з України

Тишківка. 20 січня. "Громада". Польща збереже ембарго на імпорт українського зерна доти, доки Європейська комісія не розробить дієві механізми захисту польського ринку. Про це заявив заступник глави Міністерства сільського господарства і розвитку села Стефан Краєвський.

Інформує "Громада", посилаючись на agronews

Краєвський розповів, що брав участь у роботі місії міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського та зустрічався із заступником міністра сільського господарства України Маркіяном Дмитрасевичем.

З’явилося таке рішення, як ліцензування транспорту і транзиту. Якби продукт ішов до Польщі, українська сторона мала б повідомити про це польським службам, і вони вирішували б, що і в якій кількості, на яку суму і кому має йти», — зазначив Краєвський.

Крім того, Міністерство сільського господарства та розвитку села Польщі в соцмережі X (Twitter) відреагувало на появу в польських ЗМІ неперевіреної інформації про надходження українського зерна на польський ринок.

Міністерство сільського господарства та розвитку села повідомляє, що заборона на імпорт зерна з України продовжує діяти. Вона збережеться доти, доки в межах ЄС не будуть розроблені відповідні механізми, які забезпечать захист нашого ринку», — йдеться в заяві.

Мінсільгосп Польщі закликав усіх, хто володіє інформацією про імпорт зерна з України, повідомити про це правоохоронним органам.

Переглянуто 130 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол