USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 07 січня 2024 17:14

Аграрії можуть подавати звіти до органів статистики через ДАР

Тишківка. 7 січня. "Громада". Для користувачів Державного аграрного реєстру (ДАР) стала доступна нова функція — заповнення та подання електронної звітності до органів статистики.

Інформує "Громада", посилаючись на agroter 

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики. Наразі подати звітність онлайн через ДАР можна за формою №29-сг (річна) «Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду» і №24-сг (місячна) «Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин».

Як подати звіт?

- Для подання звіту необхідно знайти на панелі навігації Кабінету агровиробника у ДАР розділ «Електронні документи» та перейти на сторінку «Шаблони».
- Після обрання звітного періоду та типу звіту, система згенерує новий електронний документ, в який необхідно внести відповідну інформацію.
- Заповнений документ можна зберегти як чернетку, щоб пізніше відредагувати та подати звіт або одразу надіслати звіт до органів статистики.
-У разі натискання кнопки «Надіслати», документ потрібно спочатку підписати, а потім зашифрувати — обидві дії виконується за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
- Якщо усі дії виконані вірно, статус документа на сторінці «Мої документи» розділу «Електронні документи» зміниться на «Надісланий». Після прийняття органами статистики статус звіту зміниться на «Прийнято».
- Для отримання квитанції про прийняття звіту органами статистики потрібно натиснути на комірку справа напроти документу з позначкою «Прийнято» та перейти на вкладку «Файли» та розшифрувати отриману квитанцію за допомогою КЕП.

Переглянуто 162 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол