USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 23 січня 2023 10:57

В українській розвідці розповіли, коли може закінчиться війна

Тишківка. 23 січня. "Громада". Весна та початок літа будуть вирішальними у війні.

Інформує "Громада", посилаючись на Вечірній Київ

Якщо великий наступ росії, запланований на цей час, провалиться, це стане крахом рф та путіна. Водночас новий напад росіян на Київ через Білорусь малоймовірний, як і активні бойові дії на півдні України, де загарбників більше хвилює захист окупованого Криму. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький заявив в інтерв’ю Delfi.

Коли весна і початок літа будуть позаду, можливо, ми зможемо почати говорити про закінчення війни. Ми поки що не можемо заглядати далеко, ми повинні пройти перший етап — весну та початок літа. Ми бачимо, до чого веде ця війна: змінилося російське військове керівництво, закінчився перший етап мобілізації, російська армія здійснює перегрупування. Наша оцінка проста: основна активність російської армії розгортатиметься на Донецькому та Луганському напрямках», — сказав Скібіцький.

Тим часом на Київщині продовжують встановлювати довготривалі фортифікаційні споруди. Зокрема, на ймовірних шляхах просування ворога встановлюють та облаштовують ДОТи. Крім того, триває процес обладнання укриттів для захисту особового складу.

Переглянуто 53 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому