USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 04 березня 2023 10:39

В окупованому Криму росіяни риють траншеї вздовж пляжів. Будуть боротися зі своїми

Тишківка. 4 березня. "Громада". Речник Оперативного командування "Південь" опублікував відео пляжів в Євпаторії. На ньому видно численні траншеї, які вирили окупанти. Їхня протяжність сягає 200 кілометрів. Місцевим кажуть, що зведення загороджень це "реконструкція".

Інформує "Громада", посилаючись на ukrayina.pl

За словами речниці ОК "Південь" Наталії Гуменюк, окупанти зводять "лінії оборони" на пляжах по всьому окупованому Криму. Речник Оперативного командування "Південь" Владислав Назаров розповів, що окупанти вирили близько 200 кілометрів траншей уздовж кримських пляжів.

На відео окопи в Євпаторії. Це так армія РФ намагається вберегтися від висадки українського десанту. Крим — це Україна!", — підсумував він.

Окопи у Криму прокоментувала і речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк.

Вони риють по всьому Криму, хіба, може, вишикують для себе спосіб "вшитися" підземним способом", — додала вона.

За словами Гуменюк, причина окопів може бути у десанті. Його росіяни з перших днів війни погрожують висадити на узбережжі.

Через ті окопи, що викопують біля узбережжя безпосередньо, складається враження, що вони таки наважаться висадити той самий десант, яким погрожують з початку вторгнення. Скоріш за все ці загородження спрямовані на те, щоб їх же десант і не повернувся, не втік з поля бою", — додала речниця.

У соцмережах з'явилося відео, як в Євпаторії росіяни облаштовують окопи вздовж лінії пляжу. На кадрах видно, що окупанти укріплюють їх дошками та встановлюють гнізда для стрільби з кулеметів. За словами місцевого мешканця, будівельні роботи росіяни спочатку обґрунтовували як реконструкцію набережної. Проте насправді все не так.

Ось так берег моря укріпляють. Ніяка це не реконструкція. І про який сезон у Криму може йти мова? Як курортник потрапить на море, якщо тут все так? 200 кілометрів ось таких окопів. Це ж пізд*ц. От так х*й знає куди то все йде. І так весь західний Крим", — обурюється місцевий.

Переглянуто 207 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол