USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 19 березня 2023 09:32

У Збройних силах розповіли про загрозу ракетних ударів з моря

Тишківка. 19 березня. "Громада". В акваторії нараховують 16 "Калібрів".

Інформує "Громада", посилаючись на ТСН

Станом на ранок неділі, 19 березня, російські війська вивела у Чорне море дев'ять кораблів. Зокрема, в акваторії є два надводні ракетоносії. Загальний залп складає 16 "Калібрів". Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк. За її словами, окупанти тримають у Чорному морі тримають судна у безпечному для себе районі, "вираховуючи понад 100 морських мін, щоб не бути ураженими нашою зброєю".

Спостерігається згортання операції пошукової, де відбувся повітряний інцидент, вони там дещо вишукували. Погода і глибини не сприяють продовженню цих робіт", - зазначила Гуменюк.

Представниця ЗСУ наголошує, що присутність ракетоносіїв в морі може свідчити про загрозу точкових ракетних ударів. Армія РФ намагається знайти тактику, адже масовані ракетні удари не дають тих результатів, на яких чекає Москва. Гуменюк наголошує: як правило, окупанти активізують ракетні атаки, коли не мають успіху на землі. Нагадаємо, авіаційний експерт Костянтин Криволап назвав причини частих повітряних тривог в Україні. За його словами, ворогу потрібно вести розвідку позицій ППО України постійно, а також відстежувати переміщення для завдання майбутніх ракетних ударів.

Переглянуто 205 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол