USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 23 травня 2023 09:02

У рф заявили, що Бєлгородську область ще «зачищають від ДРГ»: жителям поки не рекомендують повертатися

Тишківка. 23 травня. "Громада". Губернатор Бєлгородської області росії В'ячеслав Гладков заявив вранці, що Грайворонський округ все ще «зачищають від диверсійно-розвідувальних груп».

Інформує "Громада", посилаючись на Слово і Діло

Щодо ситуації у Грайворонському окрузі. Триває зачистка території Міністерством оборони разом із силовими структурами. Але повертатися поки що у свої будинки, я зараз звертаюся до жителів Грайворонського округу, які, дякую їм дуже, тимчасово покинули свої будинки, поки не варто. Ми одразу повідомимо, і я повідомлю у своїх соцмережах, і голови місцевого самоврядування доведуть інформацію, коли буде безпечно», – заявив Гладков.

Він повідомив, що вчора під час евакуації померла жінка 1941 року народження. Крім того, у населених пунктах є двоє поранених. Нагадаємо, вчора в Бєлгородській області рф запровадили правовий режим контртерористичної операції. Місцева влада Бєлгородської області заявила, що зачистка території продовжується. Мешканцям Грайворонського округу рекомендували не повертатись додому. Звернення він оприлюднив у своєму Telegram-каналі. В українській розвідці підтвердили, що Легіон «Свобода росії» та «РДК» проводять операцію на території Бєлгородської області щодо створення «смуги безпеки» для захисту цивільних українців. Вночі в центрі Бєлгорода стався вибух, повідомляли про «приліт» у будівлю ФСБ.

Переглянуто 52 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол