USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 29 грудня 2022 10:43

У путіна сказали про якусь "місію" росії в Україні

Тишківка. 29 грудня. "Громада". Заступник голови ради безпеки рф та колишній президент росії дмитро медведєв назвав повалення законно обраної влади в Україні "місією" рф. Він також заявив, що для "нормалізації ситуації", яка може призвести до Третьої світової та ядерної війни, росія повинна отримати максимальні "гарантії безпеки".

Інформує "Громада", посилаючись на aspi.com.ua

У своїй статті для "російської газети" він наголосив, що нові домовленості щодо роззброєння "зараз нереальні й не потрібні".

Чим швидше будуть отримані гарантії максимальної безпеки, які влаштовують нашу країну, тим швидше нормалізується ситуація. Якщо ж ми їх не отримаємо – напруга зберігатиметься невизначено довго. Світ продовжить балансувати на межі Третьої світової війни і ядерної катастрофи. Ми робитимемо все, щоб їх не допустити", – наголосив він.

За словами російського чиновника, єдине, що стримує "ворогів" рф – це "розуміння, що росія керуватиметься Основами державної політики рф у сфері ядерного стримування, і у разі, якщо виникне реальна загроза, діятиме згідно з ними".

Біда в тому, що в такому разі ніхто згодом не розбереться, що це було – удар у відповідь чи превентивний. Це, звісно, лякає західних благодійників, які тривалий час навіювали українському політичному наброду ілюзію невразливості та безкарності в обмін на повну слухняність. Тому західний світ і балансує між пекучим бажанням максимально принизити, образити, розчленувати і знищити росію, з одного боку, і бажанням уникнути ядерного апокаліпсиса – з іншого", – заявив медведєв.

Крім того, заступник голови радбезу рф визнав, що його країна домагається припинення існування законно обраної влади в Україні.

Ми докладемо всіх необхідних зусиль, щоб усі цілі спеціальної військової операції були досягнуті. А огидний режим київських націоналістів припинив своє існування. Сьогодні, крім нас, з цією місією не впоратися більше нікому", – додав медведєв.

Переглянуто 230 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол