USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 14 березня 2024 17:20

Сирський оголосив про початок ротацій в ЗСУ

Тишківка. 14 березня. «Громада». Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський заявив, що у війську почали ротації. Також замінюють частини та підрозділи, які протягом тривалого часу виконують бойові завдання на фронті. Про це генерал-полковник написав у Facebook, передає «Громада».

За його словами, процес вдалося запустити, попри доволі складну обстановку на передовій.

«Позитивом є те, що, незважаючи на доволі складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї», – зазначив Сирський.

За його словами, таке рішення має дозволити стабілізувати обстановку та позитивно вплинути на морально-психологічних стан воїнів. Він додав, що прийняв всі необхідні рішення для підвищення бойових спроможностей українських бригад.

Стретегічні кроки на фронті
З 13 березня на Східному фронті розпочався переход в район операції на напрямок активних дій противника. Головком Сирський особисто працював у двох бригадах, де становище поступово ускладнюється. Наразі загроза просування ворожих підрозділів у глибину українських бойових порядків зростає.

За його словами, після ретельного аналізу та оцінки ситуації спільно з командувачами та офіцерами штабу, були прийняті всі необхідні рішення щодо посилення резервами, боєприпасами та засобами радіоелектронної боротьби зазначених військових частин. Ці заходи мають на меті забезпечити стійкість оборони на цій ділянці фронту.

Переглянуто 228 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол