USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 26 березня 2023 08:06

Росія відмовилася від подальшого наступу на Україну, – Bloomberg

Тишківка. 26 березня. "Громада". Російські окупанти відмовилися від планів подальшого наступу на Україну цієї весни після того, як не зміг досягти значного успіху і зосередився на стримуванні Сил оборони.

Інформує "Громада", посилаючись на Хвиля

Так, за словами українських та західних офіційних осіб, практично всі із 300 000 російських військових, мобілізованих восени, на полі бою. За останні кілька місяців державі-агресору не вдалося захопити жодне велике місто. Як зазначається, між тим Україна планує почати великий контрнаступ із військами, які щойно пройшли навчання в Європі й США, з використанням нещодавно поставлених танків, бронетехніки та іншої зброї. Офіційні особи Сполучених Штатів наголосили, що Київ може спробувати прорвати російські лінії та розірвати сухопутний міст окупованої території, який зараз з'єднує Крим із материковою частиною Росії. Крім того, деякі чиновники заявили, що мета ворога залучити 400 000 солдатів-контрактників цього року, швидше за все, є нереальною. Це приблизно дорівнює кількості професійних військ, які Росія мала до 24 лютого 2022 року.

За нинішніх обставин я не думаю, що вони змушуватимуть людей йти до армії, за винятком, можливо, затятих патріотів чи людей, позбавлених економічних можливостей. Я не бачу в них потенціалу для ще одного великого вторгнення в Україну, поки вони не перейдуть до економіки воєнного часу та воєнного стану", - зазначила старший дослідник політики в RAND Corporation і колишній аналітик російського військового потенціалу в Міністерстві оборони США Дара Массікот.

До того ж люди, які знають ситуацію, розповіли, що Кремль поки не готовий зробити це, особливо напередодні виборів наступної весни, на яких Путін, як очікується, балотуватиметься вже на п'ятий термін.

Переглянуто 80 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол