USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 17 вересня 2023 09:24

Повна або часткова ліквідація чорноморського флоту рф пришвидшить завершення війни – Данілов

Тишківка. 17 вересня. "Громада". Повна або часткова ліквідація російського військового чорноморського флоту, що є завданням вирішуваним, мала б значно прискорити процеси на росії пошуку виходу з розв’язаної війни. Про це написав у своєму блозі в Українській правді секретар РНБО Олексій Данілов.

Інформує "Громада", посилаючись на УНН

На думку секретаря РНБО, ліквідація російського флоту могла б бути гарною демонстрацією відсутності можливостей у російської армії адекватної протидії західним технологіям, що малювала б дуже сумну картину подальших подій.

Що більш переконливою для росії буде перевага західної зброї в руках українців на суші, морі, у повітрі, то ближчими будуть досягнення наших стратегічних цілей, які збігаються з цілями й цінностями демократичного світу», — впевнений Данілов.

У цьому контексті урядовець наголосив на важливості надання Україні від союзників та партнерів своєчасно допомоги з озброєнням, що значно прискорило б розгром сил інтервентів та деокупацію українських територій, а також настання справедливого миру.

Переглянуто 197 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол