USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 20 листопада 2023 16:49

Енергооб'єкти України будуть під трьома рівнями захисту від атак рф: деталі

Тишківка. 20 листопада. "Громада". Уряд та Генштаб ЗСУ організували створення трирівневого захисту енергетичної інфраструктури від російських ракет та дронів цієї зими.

Інформує "Громада", посилаючись на Сила Віри

Подробиці розповіли у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури у понеділок, 20 листопада.

Перший рівень захисту – спорудження габіонів та біг-бегів. На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 обʼєктів у 21 області від уламків дронів та ракет», – повідомив голова агентства Мустафа Найєм.

Другий рівень захисту – від дронів. Це бетонні конструкції, що будуються навколо основної мережі Укренерго, починаючи з березня цього року. Зараз під захистом 22 підстанції, 63 автотрансформатори у 14 областях. Третій рівень захисту – від ворожих ракет. Під захистом 22 підстанції від прямого влучання найпотужнішими ракетами у 14 областях. Енергетики та військові роблять все можливе для захисту підстанцій та автотрансформаторів по всій Україні.

Тут працюємо спільно з Укренерго – вони формують завдання на проєктування та будівництво», – додав Найєм.

Нагадаємо, ще у вересні в Укренерго заявили, що готуються до різних сценаріїв перед зимою. Але енергетики приблизно розуміли, які цілі будуть для ворога у пріоритеті. Водночас президент Володимир Зеленський пообіцяв відповідь ЗСУ на удари росіян по енергосистемі.

Переглянуто 211 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол