USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 22 березня 2024 22:07

Екс-директор ЦРУ повідомив, коли почнеться контрнаступ

Тишківка. 22 березня. «Громада». Україна може розпочати наступ наприкінці 2024-го - на початку 2025 року. Для цього потрібні фінансова підтримка США і витривалість українського народу, сказав екскомандувач Центрального командування США, колишній директор Центрального розвідувального управління США генерал Девід Петреус на 16-му Київському безпековому форумі, передає «Громада».

«Врешті-решт усе буде залежати також від, як ми побачили, зовнішньої підтримки України, але перш за все йдеться про витривалість українського війська, українського народу. Це ваша боротьба за незалежність і абсолютно можливо, що якщо всі чинники будуть у наявності, то Україна зможе стримати наступи Росії в близькому майбутньому, а в кінці цього року або на початку наступного навіть зможе розпочати наступ на російські війська, якщо буде надана належна підтримка у засобах», - сказав він.


Петреус переконаний, що пакет допомоги Україні буде схвалено в Палаті представників США. Це питання має велику двопартійну підтримку в Конгресі США.

«Незалежно від того, які механізми для цього будуть потрібні, які будуть цифри, цей пакет буде дуже суттєвим і це дасть можливість до кінця цього року, на початку наступного здійснити великий поступ», – підсумував генерал.

 

Переглянуто 430 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол