USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 10 листопада 2023 19:08

Чому повітряні тривоги стали тривалішими: пояснення Повітряних сил

Тишківка. 10 листопада. "Громада". Якщо раніше через МіГи повітряна тривога лунала 20 хвилин, то зараз – від 2 до 3,5 годин.

Інформує "Громада", посилаючись на ТСН

Тривалість оголошених повітряних тривог в Україні тепер суттєво збільшилась. Це насамперед пов'язано з тим, що російська армія під час тренувальних польотів МіГів почала виконувати інші завдання. Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону. Зауважимо, що під час злітання ворожих МіГів, які є носіями ракет "Кинджал", тривога вмикається одразу на всій території України. "Кинджали" надзвичайно швидкі й можуть уражати цілі на відстані до 2 000 кілометрів. Раніше, коли МіГи злітали, повітряна тривога лунала десь 20 хвилин. За словами Ігната, це росіяни відпрацьовували зліт та посадка, тренувальні польоти.

Також були 1,5-годинні тривоги - це час, коли МіГ-31 відпрацьовує пальне. Літає, поки не витратить усе пальне, і повертається на базу. Таким чином ми з пів року і більше бачили тривоги по 1,5 години. Зараз ворог інші завдання ставить перед собою – це відпрацювання дозаправлення в повітрі. Зрозуміло, що час перебування МіГа зростає удвічі. Зараз протяжність таких тривог – понад 2,5 години", – пояснив речник Повітряних сил.

Нагадаємо, що п'ятницю, 10 листопада, повітряна тривога по всій території України лунала близько 3,5 години.

Переглянуто 233 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол