USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 26 травня 2023 11:39

Поліцейському офіцерові громади бути!

Тишківка. 26 травня. "Громада". Вже кілька років поспіль наша громада мріяла про те, щоб на території був свій поліцейський. Нарешті мрія втілилася в реальність.

Проєкт "Поліцейський офіцер громади" було реалізовано за сприяння депутатського корпусу та виконавчого комітету Тишківської сільської ради, місцевих підприємців: голови ФГ "Неофіти" Неофіти Ігоря Богдановича та керівника ТОВ "Агротех" Сауся Сергія Івановича. І сьогодні, у присутності органів місцевого самоврядування, поліцейських із сусідніх громад та області відбулося відкриття кабінету поліцейського офіцера громади. Начальник Головного управління поліції в Кіровоградській області Козьяков Роман Сергійович привітав із призначенням нашого новоспеченого офіцера громади Усенка Дмитра Сергійовича, а секретарка Тишківської сільської ради Тетяна Височанська побажала йому успіхів у роботі. Усенко Дмитро Сергійович народився, виріс і проживає в селі Тишківка Новоукраїнського району Кіровоградської області, одружений і має двох діток, тож, зрозуміло, що проблеми рідного краю йому не байдужі. Дмитра поважають жителі громади, тому ми впевнені, що за спільної підтримки йому вдасться тримати цивільний порядок на дорученій території.

Згідно з програмою "Поліцейський офіцер громади" з бюджету Тишківської сільської територіальної громади було виділено 1 млн гривень у вигляді субвенції до держбюджету на придбання службового автомобіля спецпризначення марки RENO DUSTER, який оснащено спеціальними звуковими та світловими сигналами, пристроями, кольорографічними схемами та надписами. - повідомила начальник фінансового відділу Тишківської сільської ради Оксана Головань.

Також за кошти місцевого бюджету було придбано оргтехніку. А робочий кабінет для поліцейського надав директор ТОВ "Агротех" Сергій Іванович Саусь. Бажаємо Дмитру Сергійовичу успіхів у нелегкій роботі, поваги від людей і витримки!

Переглянуто 864 разiв
Категорія: Тишківська ТГ
Оцініть матеріал
(4 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол