USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 08 червня 2023 13:17

Зеленський прибув до Херсонської області

Тишківка. 8 червня. "Громада". Президент України Володимир Зеленський прибув до Херсонської області, де провів координаційну нараду з ліквідації наслідків підриву дамби Каховської ГЕС.

Інформує "Громада", посилаючись на interfax

Багато важливих питань: оперативна ситуація в області, яка склалася внаслідок катастрофи, евакуація населення з потенційних зон затоплення, ліквідація надзвичайної ситуації, спричиненої підривом дамби, організація життєзабезпечення затоплених територій. Також перспективи відновлення екосистеми регіону й оперативна воєнна ситуація в зоні техногенної катастрофи", - написав він у четвер у телеграм-каналі.

Важливо підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій жителям, постраждалим унаслідок катастрофи, і розробити програму для компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини", - зазначив він.

За словами Зеленського, у Херсоні він "відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення з підтоплених територій.

Наше завдання - максимально захистити життя й допомогти людям. Дякую рятувальникам і волонтерам! Дякую всім, хто залучений до цієї роботи!".

Переглянуто 259 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол