USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 20 червня 2024 19:16

Зеленський доручив спростити для українців встановлення сонячних панелей та акумуляторів

Тишківка. 20 червня. «Громада». Президент Володимир Зеленський провів Ставку верховного головнокомандувача на тему енергетичної безпеки.

Були доповіді прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра енергетики Германа Галущенка, голови НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова та командувача Повітряних сил Миколи Олещука.

Про це Зеленський повідомив у Telegram, передає «Громада».

Ставка доручила уряду спростити для громадян встановлення сонячних панелей та акумуляторів. Розробити податкові та митні пільги й спеціальні кредитні програми.

«Так само очікую від уряду стратегії розвитку відновлюваної енергетики та розподіленої генерації на рівні держави. Усі громадські та адміністративні будівлі мають бути обладнані енергоощадними технологіями», - йдеться у повідомленні.

Зеленський заявив, що сонячні панелі, смартлічильники та установки зберігання енергії якнайшвидше мають з'явитися у кожній школі та лікарні. Обласним військовим адміністраціям доручили проконтролювати це на місцевому рівні.


«Ми активно готуємося до наступного опалювального сезону. Відновлюємо те, що можна відновити, будуємо комплексний захист з інженерних споруд, систем РЕБ та ППО. Працюємо з партнерами над додатковими системами Patriot. Робимо все, щоб російські спроби шантажувати теплом та світлом провалилися», - підсумував президент.

 

Переглянуто 138 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол