USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 13 січня 2022 12:21

Відомо професії, за якими планують відкрити найбільшу кількість вакансій у цьому році

Тишківка. 13 січня. «Громада». Заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян під час пресконференції оприлюднив результати форсайт-дослідження щодо прогнозу потреби ринку праці для раціональної підготовки фахівців та робітничих кадрів вчора, 12 січня, інформує «Громада» з посиланням на пресслужбу ОДА.

За його словами, Кіровоградщина стала однією з 10 учасників пілотного проекту з вивчення попиту та пропозиції на ринку праці. Дослідження проводилося впродовж 2021 року.
Згідно з результатами дослідження, серед професій, за якими планується відкрити найбільшу кількість вакансій впродовж наступних 12 місяців наступні: підсобний робітник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів, машиніст (кочегар) котельні, оператор котельні, тракторист, лікар, слюсар-ремонтник, а також робітник фермерського господарства, лаборант хімічного аналізу, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
Затребуваними цьогоріч будуть претенденти на вакансії слюсаря з механоскладальних робіт, столяра, робітника з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, апаратника хімводоочищення, опалювача, дорожнього робітника та сторожа.
Довідково:
Проєкт реалізовано державною службою зайнятості в 10 областях країни в рамках програми Європейського Союзу “EU4Skills: кращі навички для сучасної України” для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Проведено опитування 916 роботодавців щодо професійної структури кадрів, поточних та перспективних потреб у працівниках – 58 великих, 250 середніх, 411 малих підприємств, 197 мікропідприємств та ФОПів, що застосовують найману працю. Кількість робочих місць в опитуваних роботодавців склала понад 68 тисяч (майже 40% від загальної кількості робочих місць). Також проведено опитування 801 випускника закладів професійної освіти шляхом заповнення анкет.
Ознайомитись з комплексним звітом по Кіровоградській області можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1eTOg4RzQGwor6pCr4ha2ifVuxX905Dfd?fbclid=IwAR17mmoKSlAGBRiNVRZBA_ytqhSToLpeHHeR6U4W_ZtFpXPTb0InFwyISMY

 

Переглянуто 264 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому