USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 03 вересня 2023 08:21

Укргідрометцентр розказав, яка погода буде у вересні.

Тишківка. 3 вересня. "Громада". Синоптики оприлюднили прогноз на вересень 2023. Цього року він буде теплішим, ніж зазвичай. Про це свідчать дані Українського гідрометцентру.

Інформує "Громада", посилаючись на kontrakty

Середня місячна температура передбачається 15-19° тепла, в Карпатах 12-13°, що на 1-2° вище за норму", - повідомляють синоптики.

За їх даними місячна кількість опадів очікується у межах норми: 34-70 мм по Україні та 87-100 мм місцями в Карпатах. Прогноз на осінь 2023 - якої погоди чекати українцям Літнє тепло не покине Україну до середини вересня. Загалом перший осінній місяць цього року буде теплим та переважно сухим.

У першій половині місяця на значній території України ще зберігатиметься літня погода. Загалом вересень у цьому році ймовірно буде теплим і посушливим", – прогнозує синоптик Віра Балабух з Українського гідрометеорологічного інституту.

За її даними, вересень-2023 може бути теплішим за останні 10 років. Це не значить, що аномально високі температури будуть щодня, але переважатимуть особливо на заході країни. У жовтні та листопаді, за даними фахівця, температура повітря також буде дещо вищою за норму. Але поступово все ж холоднішатиме.

Зростатиме кількість затоків арктичного повітря. Відповідно, слід очікувати тумани, похмурі дні, мряки та заморозки", - каже Балабух.

За її словами, погода у другій половини осені може бути нестійкою з чергуванням теплих і холодних повітряних мас. При цьому температура повітря все одно може бути вищою за кліматичну норму, адже затоки арктичного повітря будуть ймовірно короткочасними й не інтенсивними.

 

Переглянуто 262 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол