USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 01 січня 2023 10:14

У січні в Україну прийдуть морози. Синоптик спрогнозувала дату різкого похолодання

Тишківка. 1 січня. "Громада". У той час, як на Новий рік-2023 в Україні буде майже весняна погода, незначне похолодання може очікується вже на початку січня. А значні морози очікуються пізніше.

Інформує "Громада", посилаючись на Українські новини

Про це повідомила заступник начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня. За її словами, 5-7 січня нічні температури в Києві можуть впасти до 5 градусів морозу. Водночас ці розрахунки можуть ще змінитися. Як зазначила Голеня, у січні неодмінно буде похолодання і морози.

Так не може бути, що весь місяць буде без морозів, такого ще не було. Навіть у найтеплішому січні 2007 року після 20 числа відбулося різке зниження температури до 16-20 градусів, на північному сході - до мінус 23 градусів", - сказала синоптик.

Голеня вважає, що цього року "може бути щось подібне".

Скоріше за все, у другій половині, особливо в останній декаді може буде холодно, з морозами", - зазначила вона.

Заступник начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру також нагадала, що Україна знаходиться в помірних широтах.

У нас не може бути місяць чи два тепло. Все одно якісь періоди холодної погоди будуть. Скоріш за все, це буде десь кінець січня або після 15 січня. Якщо не на Різдво, то на Водохреща має бути і сніг і мороз", - зазначила Голеня.

Зима 2022/2023 обіцяє бути ще теплішою, ніж у попередні сезони. Хоча це не виключає, що іноді на територію як Європи, так і України заходитиме холодне арктичне повітря, і температура опускатиметься. При цьому Укргідрометцентр називає безпідставним очікування надзвичайно суворої зими 2022/2023 років.

Переглянуто 141 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому