USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 16 березня 2022 09:23

У громаді попрощалися зі своїм Героєм

Тишківка. 16 березня. «Громада». Сьогодні рівно 9 днів як Тишківська територіальна громада втратила свого Героя – військового з Гаївки Костянтина Золотухіна, інформує «Громада».

12 березня 2022 року в селі Гаївці Тишківської громади було людно: близькі,  друзі,  бойові  побратими,  знайомі  та  всі  односельці прийшли, щоб провести в останню путь старшого солдата, розвідника-телефоніста II відділення розвідувального зводу військової частини А-0641, що розташоване в місті Костянтинівка Донецької області – Золотухіна Костянтина Миколайовича,  який  загинув  07 березня 2022 року  при  виконанні  обов’язків  військової  служби  в  зоні  воєнних дій,  в місті Ізюмі Харківської області.   

Хижа  смерть  вирвала  із  життя ще  зовсім  молоду  людину,  повну  сил  та  енергії.  Біль  втрати  неможливо  передати  ніякими  словами.  Відчуттями  скорботи,  болю,  гіркоти,  переживання  та співчуттям  сповнені  серця  кожного  з  нас.

       Золотухін Костянтин Миколайович  народився 11 березня 1993 року  в селі Гаївці Добровеличківського району Кіровоградської області. У 2000-му  році він пішов  до  1  класу  Гаївської загальноосвітньої школи І-III ступенів. За роки навчання проявив себе як старанний і ввічливий учень, любив історію, мав багато товаришів, завжди був готовим прийти на допомогу. Після закінчення школи навчався в Піщанобрідському аграрному ліцеї. Для батьків був помічником, не боявся фізичної праці, також дуже любив тварин. Мав гарне почуття гумору та оптимізм. Його життєвий  шлях  був  наповнений  тільки  добрими  справами. У 2015 році був призваний до лав Збройних Сил України в Рубіжному Луганської області, а після служби так і залишився в Нацгвардії за контрактом.

Наші захисники, як янголи-охоронці, не вмирають, а повертаються в небо, вони завжди залишаються жити поряд із нами, стаючи прикладом для наслідування, їх подвиги стануть орієнтирами нового суспільства, спраглого свободи, сильного духом і нездОланого.

Слава сину України! Вічна і світла пам'ять!

Переглянуто 810 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол