USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 25 травня 2023 16:02

Тарифи та бандеролі: "Укрпошта" вводить нові правила з 1 червня

Тишківка. 25 травня. "Громада". Компанія "Укрпошта" скасує бандеролі як окремий вид поштових відправлень з 1 липня. До того ж компанія анонсувала зменшення тарифів на відправлення посилок у США.

Інформує "Громада", посилаючись на obozrevatel

Знижки стануть доступні вже з 1 червня. Про це написав у своєму Telegram-каналі генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Завдяки підписаній з Поштою США угоді PRIME, "Укрпошта" знижує тарифи на США з 1 червня.Саме так, до коаліції в 67 країн, серед яких наші популярні Канада, Австралія, Британія, приєднується і USPS. Тому відправники матимуть можливість заощаджувати 8%, і все це з повним трекінгом. Тож є, як мінімум, на 8% більше причин пересилати Укрпоштою, щоб підтримати свій бізнес або потішити посилкою родину", – зазначив він.

Своєю чергою "бандеролька, яку треба було обклеювати марками, йде в минуле", додав гендиректор компанії. Клієнтам радять використати марки для оплати цих пересилань до 1 липня, а після цього просто надсилати посилки.

Та одразу й оплатити. А марки, безперечно, можна і треба збирати для історії, відправки листів та листівок по Україні та всьому світу", – додав Смілянський.

 

Переглянуто 146 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол