USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 11 січня 2022 12:55

Підприємство на Кіровоградщині запрошує на роботу водіїв

Тишківка. 11 січня. «Громада». Транспортувальників, водіїв автотранспортних засобів, майстрів з виробництва потребує Світловодський маслосирзавод.

Про це повідомила провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  Наталія Котова, передає «Громада».

Транспортувальників, водіїв автотранспортних засобів, майстрів з виробництва незбираної молочної та кисломолочної продукції підбирали на мініярмарку вакансій, що відбувся днями у Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Такі вакансії пропонувало Товариство з обмеженою відповідальністю "Світловодський маслосирзавод".

Розпочинаючи мініярмарок, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Котова наголосила, що основною метою заходу є оперативний підбір працівників для ТОВ "Світловодський маслосирзавод". Це товариство спеціалізується на виробництві молочної продукції, вершкового масла і твердих сирів. 

Своєю чергою, представниця підприємства інспектор з кадрів Лілія Метошоп детально ознайомила шукачів роботи з переліком вакантних посад, вимогами до претендентів на вільні робочі місця. Надала вичерпну інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт, а також відповіла на запитання, які цікавили безробітних.

«Своїм працівникам підприємство гарантує вчасно виплачену заробітну плату, до того ж передбачені мотиваційні виплати, соціальний пакет. Крім того, забезпечує спецодягом та організовує проїзд до місця роботи», – наголосила Л. Метошоп.

 Захід пройшов у формі активного спілкування, де шукачі роботи отримали відповіді на запитання, пов’язані з організацією праці.

Безпосереднє спілкування представника роботодавця з безробітними дало ефективний результат: двох осіб запросили на підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочих місцях та розв'язання питання їхнього працевлаштування. 

Насамкінець фахівчиня міськрайонної філії нагадала присутнім про електронні можливості служби зайнятості, які сприяють у працевлаштуванні.

 

 

Переглянуто 565 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол