USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 08 вересня 2023 20:06

Осіння мобілізація: кому можуть повторно вручити повістки

Тишківка. 8 вересня. "Громада". Через воєнний стан і мобілізацію, яку продовжили в Україні до 15 листопада, військовозобов’язані можуть повторно отримуватимуть повістки.

Інформує "Громада", посилаючись на nternetua

Ресурс ТСН пише, хто може цієї осені отримати повістку вдруге. Загалом, під час дії воєнного стану громадяни можуть отримати три види повісток - для уточнення даних, для проходження військово-лікарської комісії та мобілізаційне розпорядження. Останню вручають повістку лише після проходження ВЛК та якщо чоловіка визнали придатним.
Восени повістку можуть отримати:
військовозобов'язані із досвідом військової служби – придатні та обмежено придатні за станом здоров'я під час воєнного стану чоловіки віком від 18 до 60 років;
без досвіду військової служби – придатні та обмежено придатні чоловіки віком від 27 до 60 років;
зняті і виключені з військового обліку чоловіки віком від 18 до 60 років (з "білим квитком"), які визнані придатними або обмежено придатними за станом здоров'я під час воєнного стану рішенням ВЛК. Також є частина чоловіків, які вже отримували повістку або добровільно прийшли до ТЦКСП після початку повномасштабної війни, але їх ще не мобілізували. Серед них є ті, кого ВЛК визнала придатними, тож вони не мають права на відстрочку. Отже, уповноважені особи можуть вручити їм повістку повторно. Окрім того, у деяких громадян може закінчитися термін наданої відстрочки.
Таким чином, повістки можуть вручати повторно:
якщо ВЛК військовозобов’язаний проходив понад рік тому;
для перевірки облікових даних;
для перевірки даних про заброньованого працівника;
для перевірки обставин на відстрочення;
 

Також повторно можуть вручити повістку, якщо громадянин не з'явився у військкомат з першого разу.

 

 

Переглянуто 22 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол