USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 16 листопада 2022 16:35

Незважаючи на обіцянки: в Україні можуть підвищити тариф на електроенергію

Тишківка. 16 листопада. "Громада". Зараз в Україні майже всі електроенергетичні структури працюють зі збитками, саме тому підвищення тарифів на електроенергію після закінчення дії мораторію просто необхідне. Проте вирішальне слово буде за українським урядом.

Інформує "Громада", посилаючись на АПОСТРОФ

Директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко каже, що питання підвищення тарифів на електроенергію варто ділити на політичне та економічне.

З точки зору економіки, то, безумовно, це не викликає жодного сумніву, що змушені будуть енергокомпанії підвищувати тарифи на електроенергію. Оскільки без цього забезпечити надійне постачання неможливо через збитковість тарифу. Система ПСО малоефективна на сьогоднішній день і потрібно дивитися, як ми зможемо відновити роботу Запорізької атомної електростанції, інших енергетичних об'єктів”, – пояснив експерт.

За його словами, майже всі електроенергетичні структури в країні працюють зі збитками, тому з погляду комерції підвищення тарифів просто необхідне. Але вирішальне слово буде за українським урядом.

Що стосується політичної складової, то тут, мабуть, все залежить від волі уряду, Офісу президента, самого президента. Чи будуть далі якісь загравання на рахунок цін чи все ж таки зрозуміють, що потрібно те, щоб люди більше платили, але були більш надійними поставки, чи навпаки. Мені важко сказати, яке буде політичне рішення там, у березні", – зазначив Омельченко.

Як відомо, у вівторок, 15 листопада, росіяни випустили близько 100 ракет по об'єктам енергетичної інфраструктури. В результаті ряд великих міст та областей країни залишилися без електропостачання, з них Рівненська, Тернопільська, Львівська, Харківська, Житомирська області та Волинь.

Переглянуто 205 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому