USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 20 жовтня 2021 09:30

Марія Чорна закликала керівників громад спільно боротися з третьою хвилею коронавірусу в області

Тишківка. 20 жовтня. “Громада”. Вчора, 19 жовтня в Кіровоградській ОДА відбулася робоча нарада із керівниками громад та територій. Про це повідомляє “Громада” з посиланням на пресслужбу ОДА.

Головними питаннями якої стали стан захворюваності на COVID-19 та кампанія з імунізації на Кіровоградщині.

«Відповідно до офіційної статистики, на сьогоднішній день слабими темпами проводяться експрес-тестування хворих на коронавірус по територіям. Ще раз наголошую: саме керівники територій і громад несуть відповідальність за своїх жителів. Ситуація непроста – хворіють навіть діти. Зараз питанням номер один є утримання хоча б того рівня епіднебезпеки, який є на даний час і не допустити його погіршення», - наголосила Марія Чорна.


Також очільниця Кіровоградщини закликала керівників закладів освіти донести отриману інформацію до своїх колективів, а також батьків.

«В котре прошу провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо складності ситуації і важливості вакцинації від COVID-19, адже освітяни працюють з дітьми, і забезпечення повноцінного безпечного навчального процесу є дуже важливим. Світовий досвід довів, що єдиний дієвий захист - вакцинація. Я зробила щеплення ще влітку. Третина дорослого населення нашої області теж вже вакциновані. Шановні жителі Кіровоградщини, вакцинуйтесь! Зможете жити і працювати без карантинних обмежень!», - додала вона.

 

Переглянуто 497 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол