USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 11 вересня 2023 18:40

До Умані прибули понад 3 тисячі хасидів – у місті запровадили особливий режим

 Тишківка. 11 вересня. "Громада". До Умані прибули паломники з Ізраїлю.

Інформує "Громада", посилаючись на ТСН

В Умані від понеділка, 11 вересня, запровадили особливий режим в'їзду/виїзду, а також пересування містом через прибуття хасидів. Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.Так, в Умані функціонують дев’ять пропускних пунктів. Правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. Залучено піші патрулі.

Попри застереження як на рівні дипломатичних служб, так і ОВА наразі маємо вже понад три тисячі паломників", - розповів він.

Табурець також нагадав, що в мікрорайоні паломництва хасидів заборонено продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, а також продаж і використання піротехнічних засобів, пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю. Комендантська година у місті діє від 00:00 до 4:00. За оцінками Ізраїлю, цього року до Умані може прибути близько 50 тис. паломників-хасидів. Запровадження особливого режиму в Умані триватиме від 11 до 21 вересня. Рош га-Шана (єврейський Новий рік) 2023 року відзначатимуть від 15 до 17 вересня. Нагадаємо, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу звернувся до хасидів із закликом утриматися від традиційного паломництва до Умані під час свята Рош га-Шана, бо там ніде сховатися від ракет.


Переглянуто 216 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол