USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 09 червня 2021 10:37

Безробітні Кіровоградщини можуть здобути професію електрогазозварника

Тишківка. 9 червня. «Громада». Професію електрогазозварника можна здобути за сприяння служби зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Про це повідомляє «Громада» з посиланням на відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi.

Електрогазозварник – професія відповідальна, майже віртуозна, адже від якості виконаних робіт залежить довговічність і стійкість будівельних конструкцій, а також робота і термін служби різної техніки.
Професія «Електрогазозварник» має високу затребуваність на ринку праці, як в державному секторі економіки, так і у приватному.
Навчання починається 15 червня поточного року. Курс навчання триватиме 5,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:
повна або базова загальна середня освіта;
вік особи не менше 18 років;
медична довідка з допуском до професії.

Цього ж дня у Одеському ЦПТО розпочинається й навчання за професією «Електрогазозварник судновий», яке триватиме 2,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:
професійно-технічна освіта «Електрогазозварник, 3 розряд»;
стаж роботи не менше 1 року;
вік особи не менше 18 років;
медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Переглянуто 505 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол