USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 07 березня 2023 08:43

Як у закладах освіти Тишківської громади проходять уроки безпеки

Тишківка. 7 березня. "Громада". Як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть ховатися, яких правил потрібно дотримуватися, якщо побачив міну чи боєприпас: розповідають учням у закладах освіти Тишківської громади.

Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" 

  Дуже прикро це усвідомлювати, але в Україні триває жахлива війна, яка щодня травмує та знищує десятки, сотні людей. Серед них і цивільні мешканці міст і сіл. А найстрашніше, що страждають також діти. Ворог дуже підступний, тому важливо знати, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть ховатися, яких правил потрібно дотримуватися, якщо побачив міну чи боєприпас. Саме про це 03.03.2023 року провела заняття зі здобувачами освіти фахівчиня з охорони праці ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Куліш Алла Юріївна. П’ятикласники дізналися про основи мінної безпеки, а для дев’ятикласників було проведено інтерактивний урок, який містив відеорозповідь фахівця ДСНС та квест із різними завданнями для перевірки засвоєння знань на цю тематику. Це сьогодні справді надважливо знати. Дізнавайтеся самі й навчайте інших. Бережімо життя і здоров’я! - зазначено в дописі.

Тишківська філія ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та безпеку учнів. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети й знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати й наших учнів. Тому педагогом-організатором Коробко Тетяною Миколаївною було проведено уроки безпеки від UNICEF під час яких учні дізналися нову інформацію про міни, снаряди, небезпеку, яку вони приховують. Протягом уроків учні виконували завдання із комікса «Суперкоманда проти мін» та переглянули мультфільми з цими героями, які їх повчали, як діяти в небезпечних ситуаціях. Зіграли в гру «PROвідник безпеки» та виконували завдання онлайн-гри «Суперкоманда проти мін». На згадку про уроки, учні отримали зошити із героями Суперкоманди. Важливо проводити уроки безпеки, особливо для дітей, адже вони прагнуть все досліджувати, вивчати, а незвичайні предмети їх особливо приваблюють. - повідомляє заклад освіти.

 

*Більше фото в галереї під дописом

Переглянуто 64 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол