USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 20 січня 2023 11:17

Увага! Оголошення для студентів та абітурієнтів Тишківської громади.

Тишківка. 20 січня. "Громада". До уваги студентів та абітурієнтів Тишківської громади!

Інформує "Громада", посилаючись на Тишківську сільську раду.

Шановні друзі!

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах воєнного стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. У зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави й надати можливість юним українцям отримати безплатне навчання. Давайте об'єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України. Запрошуємо студентів та абітурієнтів Тишківки взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 3 номінації:
18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
25 000 грн - https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
22 000 грн. -  https://booyya.com/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Участь повністю безплатна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

З повагою
Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проєктів

Переглянуто 421 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол