USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 08 травня 2023 08:48

Тиждень цивільного захисту в закладах освіти

Тишківка. 8 травня. "Громада". Сьогодні ми живемо у тривожний час, тому володіти елементарними навичками потрібно всім. Минулого тижня в закладах освіти громади проходив Тиждень цивільного захисту, де учні вчилися, як правильно поводитися в надзвичайних ситуаціях.

Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "Тишківський ліцей"Гаївську філію ОЗ "Тишківський ліцей"

 

В ОЗ «ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» відбувся тиждень цивільного захисту, Метою якого було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників закладу від надзвичайних ситуацій. У рамках цього тижня було проведено масу заходів. Розпочався тиждень з проведення евакуації. Під час уроків за сигналом три дзвінки, відбулася евакуація всіх учнів та працівників із будівлі закладу. Вчителі виводили учнів згідно з планом евакуації у безпечне місце. Евакуація пройшла чітко й організовано. Для учнів 2 класу було проведено екскурсію до пожежно-рятувальної частини ДСНС Тишківської сільської ради. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Старший МПК Борделюк В.В розповів як від швидкості й злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше дітям запам’яталась пожежна машина. Учні мали можливість посидіти в ній та сфотографуватися. Також рятувальник розповідав учням як працює техніка та відповідав на питання, які задавали учні. Він показав як потрібно використовувати пожежний рукав з подачею води при пожежі. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміла важливість та героїчність професії пожежника. Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію! Також учні 2 класу переглянули мультики про правила безпеки« Небезпечні забави лисенятка Фредді». Для учнів 5, 6, 7 класів було проведено змагання на тему «Школа виживання», де учні показали й поглибили свої знання з питань цивільного захисту, повторили правила поведінки у складних ситуаціях та закріпили навички з надання першої домедичної допомоги, які показала медична сестра Григоренко С.В. Під час конкурсу, накладали пов’язку Чепчик та пов’язку при кровотечі. Беручи участь у змаганні учні стимулювали розвиток мужності, рішучості та кмітливості. - повідомляє заклад освіти.

 

У межах Тижня цивільного захисту у 5-9 класах було проведено моделювання ситуацій: "Обережно! Небезпека", "Захисти своє життя! Порядок дій у НС" та "Бережи здоров'я та життя". у 7 класі було проведено моделювання ситуацій "Допоможи собі та товаришеві". Класними керівниками 2 та 3 класу було проведено низку заходів:
- бесіда "Надзвичайні ситуації та способи їх подолання";
- відеоролик "Як уберегтися дітям на прогулянці під час війни";
- вікторина "Цивільний захист";
- виставка малюнків "Увага! Пожежа!". - інформує Гаївська філія.

Переглянуто 94 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол