USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 23 листопада 2023 17:38

Тиждень безпеки життєдіяльності в закладах освіти Тишківської громади

Тишківка. 23 листопада. "Громада". З 13 по 17 листопада в закладах освіти Тишківської громади проходив Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці й вижити завтра..." (пожежна безпека в умовах воєнного стану).

Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"Тишківську філію ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"Гаївську філію ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

В рамках Тижня було проведено безліч різноманітних заходів, наприклад: тренувальна евакуація під час пожежі; для учнів 6 і 7 класів було проведено навчальну презентацію "Пожежна безпека"; для учнів 5 класу було проведено квест "Вогняні перешкоди"; у 2 класі проведено бесіду "Джерела виникнення пожежі в умовах воєнного стану" та переглянули відео "Як поводитися з вогнем". Також діти виготовляли лепбук "Все про пожежну безпеку" та взяли участь у логіко-математичному квесті "Захист від диму"; у 4 класі проведено творчу гру "Уникаючи безпеки"; у 5 класі проведено виховну годину "Будьте з вогнем обережні, вивчіть правила протипожежні!"; 6 клас долучився до квесту "Знання - запорука безпеки. "; 7 клас взяв участь у вікторині "Бережись вогню!"; 8 клас виготовив макет пожежного щита у клас безпеки; учні 1-4 класів долучилися до виставки тематичних малюнків, 5-11 класи малювали плакати. За підсумками Тижня усіх активних учасників нагороджено грамотами. - інформує ОПОРНИЙ ЗАКЛАД

Також на базі ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" в рамках Тижня безпеки життєдіяльності відбулася зустріч Гаївської та Федорівської філій із працівниками Тишківської МПК, під час якої керівник МПК Борделюк Володимир провів бесіди на теми: "Пожежна безпека" та "Мінна безпека" для учнів зазначених закладів освіти.

У рамках Тижня пожежної безпеки класні керівники нашого закладу Спічка В.В.(1 кл.), Сенчук Р.О.(2 кл.), Кожухар Г.І.(3 кл.), Ахмет В.А.(4 кл.), Бойко С.Ю.(6 кл.) провели з вихованцями цікаві заходи, на яких повторили правила пожежної безпеки. Море емоцій було у здобувачів освіти нашого навчального закладу. До нас завітали працівники місцевої пожежної команди.Її керівник Борделюк В.В. провів для учнів цікаву відеопрезентацію про причини, наслідки пожеж, способи їх подолання. А потім працівники МПК Ахмет П.С. і Цуркан С.М. показали дітям принцип дії деяких пожежних інструментів. Ця зустріч була цікавою і корисною.- Інформує Тишківська філія ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ".

В рамках Тижня пожежної безпеки з учнями 3-4 класів 16 листопада було проведено вікторину - змагання "Будь обережним з вогнем! Серед здобувачів освіти 6-8 класів було проведено вікторину "Пожежна безпека" та навчальну евакуацію. Для учнів 1-2 класу було проведено годину спілкування "Будь обережним з вогнем", в ході якої здобувачі освіти моделювали життєві ситуації та виготовили плакат. " - Інформує Гаївська філія ОЗ "Тишківський ліцей" на сторінці закладу освіти.

Також в рамках Тижня пожежної безпеки учні Гаївської філії здійснили поїздку до ОЗ" ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ", де відвідали заняття з пожежної та мінної безпеки, а також спробували себе в ролі рятувальників.

  В Тишківському ЗДО "Казка" з 13 по 17 листопада пройшов тиждень пожежної безпеки в умовах воєнного стану "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці й вижити завтра ". Вихователі усіх груп провели з дітьми бесіди "Сірники --це не іграшка", розглядали ілюстрації "Пожежники ". Ознайомили дітей з роботою електроприладів, з номером" 101". Закріпили знання про предмети, що можуть швидко спалахнути від вогню, про користь та шкідливість вогню, розширювали вміння орієнтуватися у відповідній ситуації, закріпили знання про шкідливість диму. Старші дошкільники провели квест - ігри "Повідом про пожежу", "Задимлений коридор", "Врятуй тварин ", Потрап у будинок", "Гасимо пожежу". Дали дітям уявлення про протипожежний куточок, його призначення, ознайомили з предметами, що містяться в ньому. Дали дітям уявлення про професію пожежника, його одяг, що захищає від вогню.Чому пожежна машина червоного кольору - діти знають. - Інформує ЗДО "Казка"

*Більше фото в галереї

Переглянуто 190 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)

  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол