USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 21 лютого 2024 20:23

Центр життєстійкості: в Україні ще 65 громад долучилися

Тишківка. 21 лютого. «Громада». У лютому до Програми життєстійкості долучилися ще 65 громад. Відтак, в Україні працюватиме уже 95 Центрів життєстійкості. Про це повідомляє «Громада» з посиланням на пресслужбу Міністерства соціальної політики.

«Це – безбар’єрні, безпечні простори, де кожна людина зможе отримати психосоціальну підтримку.  Такі Центри відкриються у 20 областях, найбільше – у громадах Київської, Івано-Франківської, Чернігівської та Житомирської областей», - йдеться в матеріалі.

Перелік нових громад доступний за посиланням: https://bit.ly/49lehP7.

«Як долати страхи, давати раду з дитячими істериками, адаптуватися до нових умов життя і психологічно відновлюватися? У Центрах життєстійкості кожна людина може відвідувати групи підтримки, працювати з психологом. Проте кожна громада може самостійно сформувати низку додаткових послуг: юридичні консультації, допомога із працевлаштуванням тощо», - відзначають у відомстві.

Кожна територіальна громада України може долучитися до пілотного проєкту і відкрити такий простір для своїх мешканців. Єдина умова участі – виділити та утримувати приміщення.

Держава оплатить роботу фахівців та залучених спеціалістів, закупівлю необхідних матеріалів для проведення занять, а також – за підтримки партнерів World Health Organization Ukraine та UNICEF Ukraine – навчатиме надавачів соціальних послуг.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" Першої леді Олени Зеленської.

Переглянуто 265 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол