USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 10 липня 2023 09:03

Святкування Івана Купала в Тишківській громаді

Тишківка. 10 липня. "Громада". Івана Купала - це давнє дохристиянське слов'янське свято, яке відзначається напередодні літнього сонцестояння, зокрема сьомого липня. Це одне з найбільш відомих та яскравих свят у культурі слов'ян, пов'язане з обрядами, традиціями та ритуалами.

Інформує "Громада", посилаючись на Тишківський Палац культуриГаївський сільський клуб 

Святкування Івана купала має багато суперечностей, адже язичницькі ритуали, якими наповнене свято, насьогодні не актуальні. Але маємо пам'ятати й берегти звичаї наших предків і передавати їх із покоління в покоління задля збереження свого коріння. Ось як святкували Івана Купала в закладах культури Тишківської громади: у Тишківському Палаці культури працівниками закладу було організовано конкурсно-розважальну програму для дітей.

День Івана Купала! Вітаю всіх, свято вдалося - хто не прийшов, то пожалкує! Спочатку розповідь про традиції цього свята, потім хороводи, виступи учасників художньої самодіяльності нашого ПК (всі великі молодці). Потім активні ігри, танці.Ой, геть забула про масове плетіння вінків! Всім було весело, гарно провели час! Дякую всім і бажаю щастя, радості, здоров‘я і шаленої любові! А печалі із журбою хай спливають водою! - повідомляє директорка Алла Тарануха.

В Гаївському сільському клубі було організовано та проведено благодійний захід на підтримку ЗСУ "Вінок миру і добра" за участі учасників художньої самодіяльності.

Вчора, 8 липня, у Гаївському сільському клубі відбувся благодійний концерт "ВІНОК МИРУ ТА ДОБРА" на підтримку Збройних сил України. Зібрана сума становить 9 690 грн. Кошти будуть передані волонтерці Наталії Міщенко на потреби ЗСУ. Дякуємо всім за підтримку. Спільними зусиллями ми зможемо перемогти окупанта! Слава Україні! - дописує у своєму фейсбуці завідувачка Марина Плохотнюк.

Також доброю традицією у Федорівці є святкування Івана Купала. Ще дуже давно захід проводився щороку біля річки Синюхи. Та усі роки війни й карантину усі заходи проводяться в будинку культури. Приємно, що культура підтримує нашу молодь, розвиває таланти, допомагає розвантажувати в такий складний для усіх час. А ще приємніше, що більшість сьогоднішніх заходів є благодійними, бо лише завдяки нашим Збройним Силам ми маємо можливість працювати, жити й творити, тож маємо допомагати воїнам постійно! Слава нашим ЗСУ!

Переглянуто 322 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол