USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 31 серпня 2022 14:58

Саме час: астролог назвав 3 знаки зодіаку, яким пора втілювати свої мрії восени

Тишківка. 31 серпня. «Громада». Для 3 знаків зодіаку осінь стане сприятливим сезоном для виконання найзаповітніших мрій. Удача повернеться для Терезів, Овнів та Стрільців - ці знаки зодіаку можуть не боятися невдач та сміливо йти до своєї мети.

Про це пише «24 канал», передає «Громада».

Овен
Цієї осені Овни отримають довгоочікувану віру та підтримку від близьких. Раніше до амбітних планів та мрій Овнів відносилися скептично, проте восени представники цього знаку зодіаку нарешті зможуть реалізувати свою мрію не наперекір чиїмось бажанням.
Овнам треба звернути увагу на те, що попри загальне схвалення їхніх дій, треба бути обережнішими – злі язики можуть зруйнувати ваші прагнення лише кількома словами. Тож розповідати кожному стрічному про ваш великий задум не варто.

Стрілець
Вогняні Стрільці завжди готові спонтанно робити найбільш чудернацькі речі, проте коли діло доходить до їхнього майбутнього – вони серйозні як ніколи. В осінню пору Стрільці знайдуть час по розмислити, чого вони хочуть від життя та сконцентруються на виконанні своїх мрій.
Для Стрільців цієї осені не буде жодних перепон, окрім їхнього фінансового становища – представникам цього знаку зодіаку варто звернути увагу на свої витрати та почати відкладати гроші на свої плани.
Терези
Восени Терезам усміхнеться доля – представникам цього знаку зодіаку випаде можливість виконати свої найбільші мрії. І допоможуть у цьому рідні та близькі.
Терези, які святкують дні народження з 24 вересні по 23 жовтня, зможуть отримати від родини чи коханих подарунок своєї мрії. Та навіть якщо подарунки вас розчарували – не варто гніватися чи показувати своє невдоволення – це означає, що доля готує вам один із головних подарунків вашого життя.

Переглянуто 164 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому