USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 03 грудня 2022 10:19

Навчають і навчаються: освіта понад усе!

Тишківка. 3 грудня. "Громада". Не зважаючи на ряд труднощів, педагоги Тишківської громади встигають навчати дітей, займатися самоосвітою та обмінюватися досвідом один з одним.

Інформує "Громада", посилаючись на Тишківська філія ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" та ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

В перший день зими, 1 грудня, на базі опорного закладу "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" відбулося ІІ засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів під керівництвом Ахмет В.А. Розглядалися питання адаптації першокласників (Сенчук Р.О.), використання онлайн сервісів для формування ключових компетентностей молодших школярів (Спічка В.В.), використання інтерактивних технологій навчання (Літвіненко Е.К.), формування патріотичних та громадянських якостей особистості в умовах НУШ ( Татчук Т.В.). Зустріч пройшла на високому рівні. Педагоги отримали нові знання та обмінювалися набутим  досвідом, грали в інтерактивні ігри та долали перешкоди на "блокпостах", створювали колажі, складали сенкани, розв'язували педагогічні ситуації, грали в асоціації та багато іншого. Даний захід дав можливість опанувати новітні практики, форми й методи професійної діяльності на засадах інноваційних освітніх підходів, поповнити власний досвід креативними ідеями та навичками, підвищити методичний та практичний рівні професійної компетентності. Працювали, працюємо і будемо працювати не зважаючи ні на які труднощі. - зазначила Ахмет Віта Анатоліївна

В цей день також відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників опорного закладу та його філій з питання ведення класних журналів у 5 класів НУШ (керівник Комар Ю. А.).

Члени творчої групи уклали «Методичні рекомендації щодо заповнення сторінок класного журналу в 5 класах (НУШ)». Найближчим часом ці рекомендації будуть надіслані до філій для використання в роботі. - інформує ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

Переглянуто 227 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому