USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 07 червня 2023 13:34

Літо - 2023: наближаємо Перемогу!

Тишківка. 7 червня. "Громада". В рамках обласної дитячої акції "Літо - 2023: наближаємо Перемогу", заклади освіти Тишківської громади організовують для дітей дні розваг, пізнавальні екскурсії та інші активності.

Інформує "Громада", посилаючись на 

Гаївську філію ОЗ "Тишківський ліцей"

З учнями 2 та 3 класів була проведена екскурсія підприємствами ФГ "Неофіти". Діти відвідали території току та автотракторну бригаду. Головним агрономом Строгалем Є.Ю. була проведена бесіда про роботу аграріїв. Євгеній Юрійович познайомив дітей з роботою окремих видів техніки. Діти виявляли неабияку зацікавленість в отриманні нової інформації про роботу людей різних професій. Закінчилася цікава та повчальна екскурсія смакуванням морозивом, яким пригостили продавчині від імені Ігоря Богдановича. Щиро дякуємо Неофіті І.Б. за можливість проведення екскурсії на території господарства та Строгалю Є.Ю.за цікаве спілкування. - повідомляють на сторінці Гаївської філії.

ОЗ "Тишківський ліцей"

06.06.23 р. в опорному закладі ”ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" успішно пройшов день здоров'я. Скільки радісних вражень та емоцій він приніс! Та що там говорити - дивіться самі на щасливі моменти нашого життя. - Зазаначають на сторінці закладу освіти, висвітливши фото дня.

Тишківську філію ОЗ "Тишківський ліцей"

1 червня у День захисту дітей для учнів 1 та 5 класу була організована екскурсія до Тишківського лісового господарства. Про любов до природи та значення лісу для життя людини можна говорити багато. Проте хоча б одна навчальна екскурсія до зеленого друга дасть вагоме розуміння цінності лісових ресурсів та ще більше усвідомлення значення природи загалом. Саме з метою ознайомлення з роботою лісового господарства та пізнання лісу учні завітали до лісового господарства. Провів екскурсію Ємельянцев В.О. Він ознайомив дітлахів із рослинними насадження, як їх вирощують та саджають. Учні завітали до теплиці та па свої очі побачили, як вирощують декоративні рослини. Із зарядом енергії всі дружно повернулися до освітнього закладу. Також в рамках Дня захисту дітей для учнів 3 та 4 класу була організована екскурсія до Тишківської пожежної частини. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити свою уяву про небезпечну роботу рятувальника, про способи гасіння пожежі; побачити на власні очі механізм і будову пожежного автомобіля. - дописує Тишківська філія.

 

 

Переглянуто 425 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол