USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 22 травня 2023 10:07

Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Тишківка. 22 травня. "Громада". ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"  та його філії долучилися до проведення 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який проходив з 15 по 21 травня 2023 року в рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху - 2021 - 2030.

Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "Тишківський ліцей"Тишківську філію ОЗ "Тишківський ліцей"Гаївську філію ОЗ "Тишківський ліцей".

Цей тиждень був присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху. Ліцеїсти взяли участь у практичних заняттях на місцевості, переглянули відео, створили фотоколажі, малюнки, плакати тощо на тему БДР. - повідомляють на сторінці ОЗ "Тишківський ліцей".


В Тишківській філії в межах тижня було проведено низку заходів, а саме: перегляд казки про правила дорожнього руху, година спілкування «Моя безпека на дорозі», розгадування ребусів про правила дорожнього руху, виховна година «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай», ігри на знання дорожніх знаків та правила дорожнього руху, урок з елементами тренінгу «Знай і виконуй правила дорожнього руху», бесіда «Правила дорожнього руху», гра-квест «Безпека дорожнього руху», квест «Знавці дорожнього руху», гра на уважність та баланс «Будь уважним на дорозі», гра на відпрацювання правил дорожнього руху, онлайн-тест для дітей: як добре ти знаєш правила дорожнього руху, інтерактивні меморі «Знаки дорожнього руху».

Головне завдання глобального тижня — стимулювати дії, направлені на зниження кількості факторів ризику, в число яких входять невикористання шоломів і ременів безпеки, недотримання швидкісного режиму, невідповідність нормам дорожнього покриття та інфраструктури. У зв'язку з тим, що діти й молодь складають основну групу ризику, більшість заходів тижня присвячуються юним учасникам дорожнього руху, які подорожують в якості пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, недосвідчених водіїв і пасажирів автотранспорту. - зазначає у своєму фейсбуці Тишківська філія.

В Гаївській філії було проведено такі заходи: проєкт «Безпека дорожнього руху» (1,3 класу), гра-вікторина «Правила дорожнього руху знай, життя здоров’я зберігай” (2 клас), вікторина «Дорожні знаки та їхнє значення» (5 клас), практичне заняття «Мій друг - безпечний рух»(7 клас), бесіда «Безпечна дорога» (8 клас).

У Федорівській філії проходили такі заходи: перегляд відео «Про дорожні знаки та правила поведінки дітей на дорозі» 3-4 кл., «Безпечна дорога додому: обов’язки й права пішоходів та пасажирів» 5-6 кл., «Надання домедичної допомоги постраждалим» 7-8 кл., єдиний урок «Безпечна дорога додому» 1-8 кл., тренінг «Якщо на дорозі немає тротуарів» 1 кл., година спілкування «Безпечний рух – це життя» 3 кл., класна година «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди!» 5 кл., вікторина «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану» - 6 кл., класна година «Діти. Дорога. Автомобіль.»

Переглянуто 54 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол